logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Mazowiecki Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla świadczeniodawcy

Dla lekarzy, farmaceutów oraz innych świadczeniodawców.

Drukuj

Aktualności

Zaproszenie dla Świadczeniodawców

12-02-2019

Zaproszenie na spotkanie informacyjne dotyczące planowanych postępowań w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju ratownictwo medyczne, obowiązujących od  1 kwietnia 2019 r.
   
Mazowiecki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące planowanych postępowań w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju ratownictwo medyczne, obowiązujących od 1 kwietnia 2019 r. Jednocześnie informujemy, że przedmiotowe postępowania będą uwzględniać zmiany Planu działania systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne dla województwa mazowieckiego, dostępnego na stronie internetowej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie (www.mazowieckie.pl).

Spotkanie odbędzie się w dniu 15 lutego 2019 r. o godzinie 11:00, w siedzibie Mazowieckiego OW NFZ w Warszawie, ul. Chałubińskiego 8 (sala konferencyjna – piętro XVII).

Ze względów organizacyjnych prosimy o telefoniczne potwierdzenie udziału w spotkaniu, do dnia 14 lutego 2019 r. – tel.: 22 279 78 14, 22 279 78 13.


Wojciech Modzelewski
Zastępca Dyrektora
ds. Służb Mundurowych i Świadczeniobiorców
Mazowieckiego OW NFZ

Wszystkie aktualności