logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Mazowiecki Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla świadczeniodawcy

Dla lekarzy, farmaceutów oraz innych świadczeniodawców.

Drukuj

Aktualności

Ogłoszenie zaktualizowanej listy rankingowej zaakceptowanych wniosków o dofinansowanie programów polityki zdrowotnej

29-11-2023

 

Ogłoszenie zaktualizowanej listy rankingowej zaakceptowanych wniosków o dofinansowanie programów polityki zdrowotnej realizowanych przez gminy w obszarze edukacji w zakresie osteoporozy i wczesnego wykrywania osteoporozy Rozstrzygnięcie konkursu na dofinansowanie programów polityki zdrowotnej

 

W związku z aktualizacją kosztorysu i harmonogramu wybranych do dofinansowania programów polityki zdrowotnej, na podstawie decyzji Ministra Zdrowia, dokonano aktualizacji listy rankingowej na dofinansowanie programów polityki zdrowotnej realizowanych przez gminy w obszarze edukacji w zakresie osteoporozy i wczesnego wykrywania osteoporozy w ramach Subfunduszu rozwoju profilaktyki wyodrębnionego w ramach Funduszu Medycznego, o którym mowa w ustawie z dnia 7 października 2020 r. o Funduszu Medycznym (Dz. U. poz. 1875, z późn. zm.).

 

Zaktualizowana lista rankingowa zaakceptowanych wniosków PROFILAKTYKA OSTEOPOROZY FM SRP z dnia 20.11.2023 r. dostępna jest na stronie Ministerstwa Zdrowia, link:

https://www.gov.pl/web/zdrowie/dofinansowanie-programow-polityki-zdrowotnej-realizowanych-przez-gminy-w-obszarze-edukacji-w-zakresie-osteoporozy-i-wczesnego-wykrywania-osteoporozy

 

Jednostki samorządu terytorialnego z terenu Mazowsza uwzględnione w ww. liście rankingowej mogą kontaktować się w sprawie programu z Sekcją Profilaktycznych Programów Zdrowotnych w Mazowieckim OW NFZ, pod numerami telefonów:

  • 22 279 75 40
  • 22 279 75 39
  • 22 279 67 96

 

Warszawa, 28.11.2023 r.

 

Wszystkie aktualności