logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Mazowiecki Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla świadczeniodawcy

Dla lekarzy, farmaceutów oraz innych świadczeniodawców.

Drukuj

Aktualności

Lekarzu, farmaceuto to strona dla Was!

14-05-2014

Szybki, intuicyjny dostęp do informacji najczęściej poszukiwanych przez świadczeniodawców na stronach NFZ Mazowsze. Druki do pobrania zawsze tam, gdzie opisanych jest problem wymagający ich wypełnienia – witamy na nowej stronie mazowieckiego NFZ!

Jak złożyć wniosek o odblokowanie umowy? Jak wystawić Funduszowi e-fakturę? Jak uzyskać dostęp do Systemu Zarządzania Obiegiem Informacji (SZOI) lub prawidłowo wystawić zlecenie na zaopatrzenie w wyroby medyczne? Aby odpowiedzieć sobie na te pytania nie trzeba przekopywać się przez gąszcz przepisów, w przystępnej formie lekarze znajdą je w dziale „Krok po kroku dla lekarza”. Lista poruszanych tu zagadnień będzie aktualizowana w miarę sygnalizowania przez lekarzy i farmaceutów ich potrzeb. Prosimy o przesyłanie sugestii poprzez formularz „Mam uwagę”.

Dział „Ważne informacje” to droga na skróty do informacji najczęściej poszukiwanych przez świadczeniodawców, a dotyczących kontraktowania, systemów informatycznych NFZ, pomocy technicznej i podstaw prawnych systemu ochrony zdrowia.

Strona zaprojektowana jest tak, aby ułatwić lekarzowi dostęp do formularzy, których wypełnienie jest niezbędne w niektórych sytuacjach. Szybko i intuicyjnie można więc znaleźć np. druk skierowania na leczenie uzdrowiskowe bądź zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne. UWAGA! Od 1 lipca honorowane będą jedynie zlecenia wystawione na nowych drukach, dostępnych na naszej stronie.

W menu dostępnym po lewej stronie ekranu świadczeniodawcy znajdą m.in. komunikaty mazowieckiego NFZ („Aktualności”), pogłębione informacje na temat funkcjonowania poszczególnych segmentów systemu ochrony zdrowia oraz podstawy prawne, w tym aktualne zarządzenia Prezesa Funduszu.

Wszystkie aktualności