logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Mazowiecki Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla pacjenta

Najważniejsze informacje, m.in. jak załatwić sprawę w NFZ, gdzie się leczyć.

Drukuj

Aktualności

PILNE! Noc Muzeów w Ministerstwie Zdrowia odwołana

18-05-2019

Ministerstwo Zdrowia już po raz drugi włączyło się w organizację Nocy Muzeów, podczas której zwiedzający mogą zobaczyć od środka zabytkową siedzibę ministerstwa oraz skorzystać z atrakcji promujących zdrowy styl życia. Także w tym roku przygotowaliśmy bogaty program i spodziewaliśmy się, tak jak to było rok temu, odwiedzin nawet kilku tysięcy gości, zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Niestety, w związku z pojawiającymi się sygnałami dotyczącymi możliwości zakłócenia dzisiejszego wydarzenia i z uwagi na konieczność zagwarantowania bezpieczeństwa osób, które planowały wziąć udział w tym wydarzeniu informujemy, że Noc Muzeów w Pałacu Paca przy ul. Miodowej zostaje odwołana.  Jako organizatorzy wydarzenia, jesteśmy zobowiązani do zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu naszych Gości.  Bardzo przepraszamy za niedogodności związane z koniecznością odwołania wydarzenia.

Najbliższym miejscem, które można odwiedzić jest w ramach Nocy Muzeów jest Zamek Królewski.  Cześć atrakcji, które przygotowaliśmy dla najmłodszych będzie można zobaczyć już 1 czerwca podczas Dnia Dziecka w ogrodach KPRM. Zabytkowe wnętrzach Pałacu Paca będzie można zwiedzić już w trakcie wakacji. Dla najmłodszych przygotowaliśmy szczególną propozycję: „Wakacje w Pałacu Paca”.  Już dziś zapraszamy zorganizowane grupy dzieci i młodzieży do odwiedzenia w trakcie wakacji Ministerstwa Zdrowia. Szczegóły przekażemy państwu już wkrótce.

 

Komunikat w serwisie internetowym MZ

Wszystkie aktualności