logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Mazowiecki Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla pacjenta

Najważniejsze informacje, m.in. jak załatwić sprawę w NFZ, gdzie się leczyć.

Drukuj

Aktualności

Mazowiecki NFZ na Majówce Ostrołęckiej

16-05-2019

Mieszkańców Ostrołęki i regionu zachęcamy do wzięcia udziału w Majówce Ostrołęckiej, która odbędzie się już w najbliższy weekend (18-19 maja).

Drugiego dnia imprezy, tj. w niedzielę, w godzinach 12.00-18.00, na mobilnym stanowiku NFZ Mazowsze będzie można wyrobić Europejką Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ). Warto to zrobić już teraz, aby uniknąć wakacyjnych kolejek!

Niedzielny program Majówki Ostrołęckiej obejmuje m.in. koncert Kosmokwaków dla najmłodszych o godz. 16.00, połączony z nauką tańca i możliwością zrobienia sobie zdjęcia z uroczymi i kolorowymi stworami z Kosmolandu. Później czas umilać będą wokalistki Studia Piosenki Klubu Oczko OCK oraz lokalny bard Piotr Grzyb, aż wreszcie przyjdzie czas na gwiazdy wieczoru – zespoły Kobranocka i Łąki Łan.

Majówce Ostrołęckiej w dniu drugim towarzyszyć będą liczne atrakcje: bezpłatna fotobudka, bezpłatna strefa z dmuchańcami i animatorami dla dzieci, lody i wata cukrowa, casting do filmów i seriali telewizyjnych dla dzieci, strzelnica multimedialna z oparta na współdziałaniu rzutnika, kamery na podczerwień oraz repliki broni strzelającej wiązką podczerwieni.

Majówka Ostrołęcka odbędzie się w ramach tegorocznych Dni Ostrołęki. Zapraszamy do stanowiska mazowieckiego NFZ!
 

Wszystkie aktualności