logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Mazowiecki Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla pacjenta

Najważniejsze informacje, m.in. jak załatwić sprawę w NFZ, gdzie się leczyć.

Drukuj

Aktualności

Dzień Seniora w Siedlcach

24-10-2017

Pod hasłem "Wyjdź z domu" będzie przebiegał w Siedlcach  tegoroczny Dzień Seniora. Akcja Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów ma na celu zachęcić osoby starsze do aktywności. W akcji udział weźmie także siedlecka delegatura Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego  Narodowego Funduszu Zdrowia.

Pracownik delegatury MOW NFZ będzie udzielał informacji dotyczących m.in.  programu Leki 75+, Sieci Szpitali oraz  funkcjonowania nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.  Tegoroczna edycja odbędzie się we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczo-Humanistycznym, w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach przy ul. Popiełuszki 9, aula 101 w godz. 10.00 - 14.00. Celem przedsięwzięcia jest aktywizacja seniorów oraz stworzenie osobom starszym, które stanowią znaczną część klientów ZUS, możliwości uzyskania kompleksowej informacji w jednym miejscu. To również doskonała okazja do wyjaśnienia zagadnień, nie tylko z zakresu działania ZUS, ale także innych organizacji i instytucji działających na rzecz lokalnej społeczności.

Zaplanowano także cykl wykładów i porad. Zostaną przedstawione tematy takie jak „ZUS dla Seniora”, „Bezpieczny Senior” oraz „Rolnictwo i żywność ekologiczna”. Część wykładową zamknie prelekcja Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego nt. profilaktyki i promocji zdrowego stylu życia, a równolegle w trakcie trwania zajęć na uczestników czekają stoiska informacyjne z ofertami zaproszonych instytucji.

Harmonogram „Dnia Seniora”

Plakat informacyjny

 

Wszystkie aktualności