logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Mazowiecki Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla pacjenta

Najważniejsze informacje, m.in. jak załatwić sprawę w NFZ, gdzie się leczyć.

Drukuj

Aktualności

Akcja MOW NFZ z okazji Dnia Kobiet – „Wiedza ratuje życie – Zdrowie zamiast kwiatów”

09-03-2018

Z okazji Dnia Kobiet – w ramach akcji NFZ Mazowsze „Wiedza ratuje życie – Zdrowie zamiast kwiatów”  – 8 marca zachęcaliśmy wszystkie Panie do wykonania bezpłatnych badań profilaktycznych.  

Na specjalnym stoisku w Sali Obsługi można było spotkać się z Amazonkami z  Legionowskiego Klubu Amazonek przy Stowarzyszeniu Pomocy Potrzebującym „Nadzieja”. Wolontariuszki  udzielały porad z zakresu profilaktyki raka piersi i raka szyjki macicy. Panie mogły dowiedzieć się jak poprawnie wykonać  samobadanie oraz przećwiczyć je na specjalnie przygotowanych fantomach.

W miniony czwartek na wszystkie Panie,  które odwiedziły  naszą siedzibę, czekały także  niespodzianki w postaci upominku oraz zestawu ulotek dotyczących  badań profilaktycznych.

Przypominamy, że w ramach ubezpieczenia zdrowotnego Panie mogą wykonać badania w kierunku wczesnego wykrywania raka szyjki macicy i raka piersi, a także skorzystać ze świadczeń programu profilaktyki chorób układu krążenia.

Szczegółowe informacje na temat profilaktycznych programów zdrowotnych znajdziesz na stronie  www.nfz-warszawa.pl:

http://nfz-warszawa.pl/dla-pacjenta/co-kazdy-pacjent-wiedziec-powinien/profilaktyczne-programy-zdrowotne/

Spotkania  z wolontariuszkami  z  Legionowskiego Klubu Amazonek przy Stowarzyszeniu Pomocy Potrzebującym „Nadzieja” odbywają się regularnie, w pierwszy lub drugi czwartek miesiąca. Następne spotkanie w siedzibie MOW NFZ przy ul. Chałubińskiego 8 odbędzie się 12 kwietnia w godzinach 12.00-16.00.

 

Wszystkie aktualności