logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Mazowiecki Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla pacjenta

Najważniejsze informacje, m.in. jak załatwić sprawę w NFZ, gdzie się leczyć.

Drukuj

Aktualności

Talerz pełen zdrowia na jesień. Inspirujące przepisy od NFZ

27.10.2023
Jesień może być kolorowa i zdrowa. Przygotowaliśmy nową, jesienną edycję e-booka z inspirującymi przepisami. W naszym przewodniku znajdziesz aż 25 dań, w których wykorzystujemy sezonowe owoce i warzywa. Smacznego!

Harmonogram postojów dentobusu na Mazowszu w listopadzie 2023 r.

27.10.2023
W listopadzie dentobus odwiedzi następujące miejscowości: Błonie, Boża Wola, Celestynów, Dziekanów Lesny, Iłów, Kołoząb, Konstancin Jeziorna, Międzyborów, Mława, Nowe Miasto, Piaseczno, Płoniawy-Bramura, Regut, Słupno, Stara Wieś, Szczytno...

Profilaktyka udaru mózgu - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

25.10.2023
W ramach dzisiejszej „Środy z Profilaktyką” przypominamy o objawach udaru, metodach ochrony naszego mózgu przed udarem oraz w jaki sposób proste nawyki mogą pomóc w zmniejszeniu ryzyka tego poważnego schorzenia.

Świecisz się w eWUŚ na czerwono? Sprawdź, czy możesz ubezpieczyć się „wstecznie”!

20.10.2023
„Wsteczne” zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego to jedna z tych sytuacji, kiedy prawo może zadziałać wstecz, i to na naszą korzyść! Zgodnie z ustawą o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych osoba, która w momencie...

Harmonogram postojów dentobusu na Mazowszu w październiku 2023 r. - aktualizacja

20.10.2023
W październiku dentobus odwiedzi następujące miejscowości: Anielów, Brwinów, Goleszyn, Górzno, Kaleń Drugi, Krasne, Leszno, Mochów Parcele, Piaseczno, Piotrówek, Pułtusk, Studzieniec, Wykroć i Zielona.

Profilaktyka raka piersi - Środa z Profilaktyką

18.10.2023
Rak piersi to najczęściej występujący nowotwór złośliwy u kobiet. Wcześnie wykryty jest niemal w 100% uleczalny. Badaj się systematycznie i nie dopuść do rozwoju choroby.
  1  2  3  4  5  6  7  8  9